ПРО НАС

Joffer - це HR-агенство, місією якого є забезпечення кожного шукача найкращим місцем роботи, а кожного роботодавця - найкращими фахівцями. Ми - молода компанія з амбітними цілями. Наша команда - це дружній колектив справжніх професіоналів, які знають свою справу та завжди відкриті до співпраці.
Давайте знайомитись:)

ПРО НАС ПИШУТЬ

01-koval.png

После прохождение собеседования могу выделить следующие позитивные моменты:
1. Использование простых открытых вопросов - позволяют кандидату чувствовать себя более уверенно и комфортно, способствуют раскрытию своего потенциала.
2. Этап общения на английском - позволяет быстро и качественно определить уровень знаний кандидата.
3. Получение задания  на собеседовании на прочтение книги, открывает у кандидата:
-желание и серьезность намерения прихода в даную компанию;
-умение работать с большим обьемом информации с фокусом на самые важные вещи;
-целеустремленность к выполнению поставленной задачи;
- помагает работодателю проскринить кандидада на пердмет ананализа и фокуса на стратегически важные моменты.
4. Ролевая игра нацеленная на продажу- позволяет кандидату проявить навыки качественной презентации товара с акцетом на конкуретное преимущество, работа с возражениями.
Процесс адаптации
Положительные моменты:
1. Проведение "Welcome тренинг" для новых сотрудников- помагает подробней ознакомиться и разобраться в основной идеи и стратегии компании.
2. Ведение HR-менеджером нового сотрудника на протяжении периода адаптации- запрос регулярной обратной связи от сотрудника на предмет понимания процесов и комфорта работы.
3. выделяется достаточное время для адаптационного периода.
Рекомендации:
1. Ознакомление нового сотрудника с отделами и информацией о контактных лицах;

2. Не перегружать сотрудника имеено в  первой половине адаптационного периода дополнительными заданиями от HR-отдела (чтение дополнительной литературы, написание эссе на основе прочитанного) по скольку на даном этапе сотрудник изучает новые процессы.  Это минимизирует риски расфокусировки сотрудника и даст возможность эффективно и оперативно выполнять основной функционал.

Анастасія Коваль

02-chizhyk.png

Я співпрацювала з компанією Joffer влітку 2018 р. Задоволена роботою на всі 100%. Відразу було видно, що до підбору пропозицій працівники підійшли з оцінкою того, чим я цікавлюсь, в чому я показувала хороший результат на попередній роботі та, яку заробітню плату хотіла отримувати. Роботу я отримала вже через 2 дні. Тому з упевненістю рекомедую дану компанію до співпраці!

Наталя Чижик

03-120x120.gif

Дуже вдячна компанії Joffer за ідеально підібрану роботу. Співбесіда пройшла в комфортних умовах, хвилювання зникло після декількох підбадьорюючих слів і привітної посмішки представника компанії. Уже через кілька днів мені перетелефонували і запропонували стажування. Компанія Joffer допомогла успішно пройти період адаптації: були представлені цікаві пізнавальні матеріали у вигляді презентацій, будь – які питання можна було обговорити з психологом, отримати пораду, відчути підтримку. Це місце, де усі привітні, де незнайомі люди готові тобі допомогти, де надзвичайно круті умови праці та дружній колектив.

Ілона Козирська 

04-120x120.gif

Дуже вдячний компанії Джоффер, яка допомогла мені за короткий термін знайти роботу. Працівники компанії дуже привітні і кваліфіковані, зі знанням справи підходять до своєї роботи. Ще раз дякую Вам!!!!)

Василь Барбуца